Detektyw
Kamil Mikrut

Nazywam się Kamil Mikrut i jestem prywatnym detektywem (licencja nr 0001899). Chciałbym Państwu w kilku zdaniach przybliżyć wartości, którymi kieruję się w swojej trudnej i wymagającej pracy. Zapraszam do krótkiej lektury.

Kilka intensywnych lat pracy w zawodzie detektywa zaowocowało nawiązaniem przeze mnie wielu wartościowych relacji, m.in. z detektywami, psychologami, dziennikarzami śledczymi, specjalistami ds. bezpieczeństwa, byłymi funkcjonariuszami służb, prawnikami, a przede wszystkim - z zadowolonymi Klientami. To bezcenna reklama. Polecający mnie i moje usługi wiedzą, że zawsze daję z siebie 100 procent. Wiedzą też, że warto mi zaufać - ręczą za mnie swoim dobrym imieniem i reputacją, co jest dla mnie dużym wyróżnieniem.

Zawód detektywa, to specyficzne i bardzo absorbujące zajęcie. Pracujemy dla podmiotów gospodarczych oraz osób prywatnych, które potrzebują pomocy “tu i teraz”. To oznacza, że oczekuje się od nas natychmiastowego wręcz zaangażowania oraz sprawnej komunikacji w toku trwania zlecenia detektywistycznego. Z doświadczenia wiem, że tylko osobiste (bezpośrednie) nadzorowanie spraw pozwala zwiększyć szansę na ich pozytywne, tj. korzystne dla Klienta zakończenie. To jednak wymaga czasu. Dlatego też przyjmuję jedynie wybrane sprawy - pracuję przede wszystkim dla Klientów z polecenia, którzy akceptują moje legalne metody pracy, zgadzają się z przygotowanym przeze mnie planem działania oraz dysponują odpowiednim budżetem. W zamian pozostaję do ich wyłącznej dyspozycji - gotowy do bezpiecznego, dyskretnego i legalnego działania.

Swoje usługi oferuję zarówno podmiotom gospodarczym, jak i osobom prywatnym. Podpisanie umowy poprzedza wywiad przeprowadzony z potencjalnym Klientem oraz dokładna analiza zagadnienia, z którym przychodzi mi się zmierzyć. Współpracuję z wieloma specjalistami z różnych dziedzin: prawnikami, kryminologami, psychologami i innymi osobami gotowymi wesprzeć mnie i moich Klientów merytoryczną wiedzą na dany temat.

Pracuję tam, gdzie mogę Ci pomóc. Głównym obszarem moich działań jest Warszawa (i województwo mazowieckie), ponieważ tu mieszkam i prowadzę działalność gospodarczą wpisaną do rejestru działalności regulowanej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji (RD-19/2016). Często realizuję sprawy także dla Klientów z Trójmiasta, Katowic i Krakowa, gdzie współpracuję z innymi detektywami i prawnikami.

Jeżeli uważasz, że mogę Ci pomóc - skontaktuj się ze mną!

Podpis detektyw Mikrut
Detektyw Mikrut Warszawa