Agencja Detektywistyczna Mikrut
3410
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-3410,qode-listing-1.0.1,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Sprawy karne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe

„Zapewniamy profesjonalne wsparcie doradcze w analizie sprawy (karne, przestępstwa gospodarcze i skarbowe) oraz zebranie dowodów przez detektywów, które będą mogły być skutecznie wykorzystane w postępowaniu przygotowawczym oraz przed sądem.”

 

Zajmujemy się sprawami przestępstw wynikających z kodeksu karnego, m.in. przestępstw gospodarczych oraz skarbowych. Działamy szybko i skutecznie, kładąc duży nacisk na dyskrecję prowadzonych działań detektywistycznych. Zawsze dbamy o dobro Klienta doradzając mu najlepsze możliwe rozwiązania. Charakter relacji pomiędzy detektywem a klientem jest poufny.

 

  •  Wykrywanie nadużyć pracowniczych

  • Dowody wynikające z obserwacji osób lub zdarzeń

  • Dowody wynikające z analizy dokumentów

  • Dowody wskazane na podstawie wywiadów

  • Dowody dotyczące alibi

  • Dowody wynikające z analizy – wywodu logicznego

 

Każde zre­ali­zo­wane zle­cenie kończy się pod­sumowaniem w postaci sprawozdania detek­ty­wi­stycznego, na który skła­dają się: raport tek­stowy, zdjęcia oraz nagrania z prze­pro­wa­dzo­nych czyn­ności detek­ty­wi­stycz­nych. Działamy w pełni legalnie, dlatego sprawozdanie detektywa przygotowane przez nas ma war­tość dowo­dową i może zostać wyko­rzy­stane w postę­po­waniu sądowym.

Masz pytanie? Zapraszamy do kontaktu.

📞+48 519 734 926

Nasi detektywi są dostępni codziennie od 8:00 do 22:00.

Agencja Detektywistyczna Mikrut

email:kontakt@detektywmikrut.pl
telefon: +48 519 734 926

 

Oferujemy również usługi detektywistyczne w Łodzi, Katowicach oraz Krakowie. Pracujemy na terenie całego kraju.